בעלי עסקים ועצמאים? כדאי לכם מימון רכב

בעלי עסקים ועצמאים הם פלח מיוחד וחשוב בכלכלה הישראלית. למרות שהמדינה לא תמיד מקלה ומפרגנת לכם, חברות הליסינג מציעות לכם לקנות רכבים חדשים במימון מלא לרכב ללא מקדמה, וכל זה בשירות של לקוחות VIP רק בגלל שהם יודעים כמה שאתם עובדים קשה וצריכים רכב במהירות האפשרית ובתנאים הטובים ביותר על מנת לקיים את עבודתכם החשובה.

כעצמאים אתם מוצאים את עצמכם לא מעט פעמים ללא כסף מזומן לקנות עכשיו את מה שאתם צריכים. רכב זו לא הוצאה שכדאי לכם, אלא אתם חייבים אותה! עשרות עד מאות אלפי עצמאים תלויים ברכב שלהם.

במיוחד אם מדובר על רכבים מסחריים ורכבי עבודה אחרים שהם קריטיים ביותר לעבודה, אך אנחנו מדברים גם על עצמאים שצריכים רכב מיני או סופר מיני על מנת להגיע לפגישות ולנהל את העסק שלהם בצורה קלה וזורמת.

אז מה עושים עם כל המעמסה הכלכלית ורכישת רכב חדש? לחברות הליסינג יש תשובה – מסלול מימון רכב בתנאים מועדפים.

דואגים לכם שיהיה לכם קל

צריכים רכב חדש? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע לחברת ליסינג שמתמחה במסלולי מימון מלא לרכב, לקבל מימון ולקבוע כמה כסף נוח לכם להחזיר כל חודש, עד 36 תשלומים.

את שאר הכסף תוכלו לשלם בסוף תקופת התשלומים, או כמקדמה – איך שנוח לכם. בדרך כזו אתם מקלים משמעותית על ההוצאות הכלכליות ומאפשרים לעסק לנשום, בזמן שאתם קונים את הדבר שאתם צריכים מכל – רכב חדש.

דודג' ראם - חיית עבודה
דודג' ראם – חיית עבודה

האם מקבלים הקלות מס על רכבים?

אכן כן! למעשה, ישנם רכבים שמקבלים הקלות מס גדולות – למשל טנדרים גדולים כמו הדודג' ראם. רכבים כאלה, הם במשקל של משאית קטנה, והם נמצאים בקטגוריה של הרכבים שמקבלים הקלות מס גדולות – לכן אם אתם קבלנים או מובילים שצריכים רכב גדול – משתלם לכם לקנות רכב חדש.

כשאתם לוקחים את הקלות המס ואת מסלולי המימון מלא לרכב, קניית רכב היא אופציונלית מתמיד. ואם אתם צריכים עוד משהו על מנת להקל עליכם, חברות הליסינג תמיד עם אוזן קשבת.

פשוט ביחרו את חברת הליסינג שמתמחה במתן שירות משפחתי לעסקים.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אהבתם את הכתבה? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שאולי תאהבו
יונדאי אלנטרה 2022 – המוצלחת והמצליחה

יונדאי אלנטרה החדשה 2022 עוצבה מחדש לחלוטין ועמוסה בתכונות מתקדמות יותר מאי פעם. זוהי המכונית המושלמת לכל מי שמחפש רכב אמין, במחיר טוב ומלא בסטייל.

Electric Bike
Is Buying a Used Electric Bike a Good Idea?

Buying an electric bike is expensive. You might consider turning to the resale market as a way of saving yourself a little money. While there are certainly benefits to buying a used e-bike, there are drawbacks you want to consider. You'll want to weigh up the pros and cons of a used electric bike before you decide to stop looking for a brand-new model. Here are a few things you should consider if you’re thinking of buying a used electric bike.